Zadzwoń do nas, napisz w godzinach:Godziny otwarcia: 7:00 - 21:00

O Firmie

Dowiedz się więcej o nas i naszych usługach!

Świat Garaży – Kojce

Jesteśmy młodym zespołem, który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji kojców dla psów oraz garaży blaszanych. Na początku wykonywaliśmy wyłącznie kojce dla psów i działaliśmy tylko na terenie Polski południowej, obecnie oferujemy również garaże blaszane różnego kalibru (ocynkowane, z poszyciem akrylowym lub z blachy drewnopodobnej w różnych wymiarach), nie boimy się również zleceń na nietypowe i niestandardowe konstrukcje stalowe. Ponadto działamy już na terenie całego kraju!

Fachowość i kompleksowość

Świat Garaży – Kojce to firma producencka, jesteśmy bezpośrednim wykonawcą składanych zamówień za pośrednictwem telefonu, wiadomości e-mail czy strony internetowej – nie przekazujemy zleceń podwykonawcom, dlatego masz gwarancję i pewność, że zostaniesz fachowo i kompleksowo obsłużony bezpośrednio w naszej firmie!

Wykorzystujemy sprawdzone maszyny i urządzenia do produkcji kojców dla psów i garaży blaszanych, możesz mieć pewność, że nasze produkty są bezpieczne dla Twojego czworonożnego pupila i samochodu, który będzie garażowany w wykonanym przez nas garażu.

Kojce dla psów

Kojce dla czworonożnych przyjaciół są trwałe, solidne, bezpiecznie i nowoczesne. Wprowadzamy różnego rodzaju udogodnienia, a także unowocześniamy oferowane modele, które montujemy w całym kraju, tak by kojec dla psa idealnie pasował do pięknego, zadbanego ogrodu czy elewacji budynku!

Garaże blaszane

W naszej pracy wykorzystujemy blachę wysokiej jakości, tak aby wykonywać solidne i trwałe garaże blaszane, które posłużą Wam na lata.

Oferujemy

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również do firm, spółdzielni mieszkaniowych i instytucji publicznych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą,
pozdrawiamy serdecznie!

Skontaktuj się z nami, pomożemy, doradzimy i uzgodnimy szczegóły

Godziny otwarcia: 7:00 - 21:00